Kontakt Prevencia šikanovania Novinky Projekty školy Zásady ochrany osobných údajov Kam po základnej?
ŠKD Zoznam žiakov Režim dňa Aktivity na školský rok 2023/2024 Informácie o ŠKD Dokumenty na stiahnutie Školský poriadok ŠKD Výchovný program ŠKD

Informácie o ŠKD

O zaradení dieťaťa do ŠKD rozhoduje riaditeľka školy na základe podania písomnej žiadosti o prijatie do ŠKD.
Vychovávateľka zabezpečuje prihlasovanie a odhlasovanie detí, poskytuje informácie rodičom, vybavuje sťažnosti.

Údaj o spôsobe odchodu dieťaťa zo ŠKD zaznamenáva vychovávateľka do triednej knihy na základe žiadosti.

Mesačný poplatok za ŠKD vo výške 20

sa uhrádza na číslo účtu: SK 18 5600 0000 0088 1870 5003 do 15. dňa v mesiaci.

Vychovávateľka uvoľní dieťa zo ŠKD o  15,00h, 16,00h na základe písomného oznamu (priepustky), ktorý obsahuje tieto údaje: dátum, hodina, spôsob odchodu a podpis zákonného zástupcu.

Dieťa nebude uvoľnené z ŠKD na základe telefonátu!
Pri zdravotných problémoch dieťaťa je nutné upozorniť vychovávateľku ŠKD (mlčanlivosť garantovaná zákonom 428/2004).
Zákonný zástupca odhlasuje svoje dieťa zo ŠKD na základe písomného oznámenia.

Vychovávateľka pracuje podľa vypracovaného výchovného programu, stanoveným rozvrhom týždennej činnosti, štruktúrou plánu výchovno-vzdelávacej činnosti a plánom práce ŠKD,  ktorý je súčasťou plánu práce školy.

Prevádzka v ŠKD sa začína ranným schádzaním od 6.30h do 7.35h
a pokračuje po skončení vyučovania od 11.20h do 16.20h.

Pedagogická dokumentácia ŠKD:
elektronická triedna kniha
osobný spis dieťaťa                                                                                                     rozvrh týždennej činnosti
školský poriadok ŠKD
plán práce ŠKD